Samodzielnie zaprojektowane etui

Klasyczny pokrowiec na telefon to podstawowa forma ochrony sprzętu przed typowymi zagrożeniami wynikającymi ze sposobu jego codziennej eksploatacji. Pokrowiec zabezpiecza przed zabrudzeniami, drobnymi rysami, amortyzuje wstrząsy i minimalizuje konsekwencje upadków z wysokości. Poza tym zapewnia możliwość zmiany wyglądu urządzenia, na przykład nadania mu zupełnie nowego koloru. Jeśli chcesz cieszyć się oryginalnym pokrowcem, zaprojektuj etui samodzielnie. Jak to zrobić i czy w ogóle warto?

Wybór odpowiedniego pokrowca

Po pierwsze należy znaleźć nakładkę dopasowaną do używanego przez siebie modelu telefonu. Nadruki najczęściej wykonuje się na gładkich powierzchniach, a zatem do zaprojektowania etui najlepiej nadają się osłonki sylikonowe lub wykonane z tworzywa o właściwościach sylikonu, o gładkiej fakturze. Jeśli zatem chcesz cieszyć się atrakcyjnym, szczegółowym nadrukiem wykonanym z pojedynczego zdjęcia lub kilku wybranych przez siebie fotografii, zaprojektuj etui na nakładce z TPU lub tworzywa o podobnej charakterystyce. Takie nakładki są nie tylko tanie, ale i wyjątkowo trwałe. Zapewniają wysoki poziom ochrony telefonu, a dodatkowo, dzięki antypoślizgowym właściwościom, poprawiają jakość chwytu, tym samym zwiększają wygodę użytkowania smartfona.

Zalety samodzielnie zaprojektowanego etui na telefon

Po wybraniu odpowiedniego pokrowca, szablonu zdobienia i fotografii, które zostaną nadrukowane na jego powierzchni, otrzymujemy gotowy produkt, który możemy wykorzystać do zabezpieczenia swojego telefonu. Etui zaprojektowane od podstaw, z samodzielnie wybranych fotografii, to doskonały wybór dla każdego, kto chce mieć możliwość pochwalenia się oryginalnym wyglądem telefonu i jednocześnie zależy mu na jego dobrym zabezpieczeniu przed rysami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chcesz, by Twój telefon wyraźnie odróżniał się od innych urządzeń tej samej serii lub nawet marki, zaprojektuj etui z prywatnych fotografii. W ten sposób nadasz mu niepowtarzalny wygląd i pamiątkowy charakter. Takie etui może być również dobrym pomysłem na okolicznościowy prezent dla bliskiej osoby.

Przygotowanie indywidualnego projektu etui nie jest zadaniem przesadnie trudnym, zwłaszcza jeśli używa się do tego celu profesjonalnego kreatora. Dzięki prostemu narzędziu cały proces zajmuje zaledwie kilka minut i to nawet w przypadku osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z takim narzędziem. Pokrowce z nadrukiem nie są również przesadnie drogie. Jeśli zatem lubisz kolorowe nakładki i chcesz zmienić wygląd telefonu, inwestycja w pokrowiec z nadrukiem będzie dobrym wyborem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here