Folia stretch

Obecnie folia strecz jest jednym z podstawowych elementów wykorzystywanych do zabezpieczenia i przygotowania przesyłki. Pozwala zadbać o sprawny i bezpieczny transport rozmaitych towarów, dzięki czemu można mieć pewność, że nadana paczka trafi do klienta w stanie idealnym. Jej uniwersalność, elastyczność i wytrzymałość sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie w centrach logistycznych, magazynach oraz wielu innych miejscach, gdzie zachodzi konieczność zapakowania rozmaitych ładunków, niezależnie od ich kształtów.

Folia stretch – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Transport różnego rodzaju towarów wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, dlatego też warto sięgać po sprawdzone, a tym samym skuteczne rozwiązania takie jak folia strecz. Wspomniana kwestia wynika z faktu, że omawiany produkt, dzięki swojej elastyczności i wytrzymałości pozwala zadbać o idealną ochronę przesyłki podczas transportu, nawet gdy mamy do czynienia z przedmiotami o ostrych i wystających krawędziach. Stanowi alternatywną metodę pakowania dla kartonów i pudełek, a wśród jej najważniejszych zalet należy wymienić:

  • nieprzepuszczalność wody i zanieczyszczeń,
  • atrakcyjną cenę,
  • zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych,
  • łatwość używania, dzięki warstwie klejącej,
  • szerokie zastosowanie,
  • wiele szerokości do wyboru,
  • dostępność w różnych kolorach w formie wygodnej rolki.

Czarna folia stretch – zadbaj o skuteczne zabezpieczenie swojej przesyłki

Czarna folia stretch to bardzo praktyczne rozwiązanie, które może nas uchronić przed niepożądanymi spojrzeniami ze strony osób trzecich, kradzieżą i stratami finansowymi. Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców w wielu sytuacjach postrzega wspomniany produkt, jako strzał w dziesiątkę, tym bardziej że posiada dokładnie te same właściwości, co przezroczysta folia stretch tj. zabezpiecza towar przed wilgocią, zanieczyszczeniami lub ewentualnymi uszkodzeniami, przy czym w przeciwieństwie do niej zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowanie UV. Ten niezbędny i bardzo przydatny produkt doskonale sprawdza się we wszystkich tych przypadkach, w których estetyka opakowania nie ma większego znaczenia, a wręcz przeciwnie, gdzie liczą się przede wszystkim względy praktyczne. Chodzi o sytuacje, w których chcemy uniknąć rzucania się w oczy zapakowanego przedmiotu i kuszenia potencjalnych złodziei do jego kradzieży. Folia stretch w kolorze czarnym zapewnia doskonałe maskowanie towarom, zwłaszcza gdy owiniemy je kilkoma warstwami, przez co stanowi idealne rozwiązanie przy wysyłce towarów o dużej wartości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here