2019 - najciekawsze instagramy firmowe

Z roku na rok instagram rośnie w siłę i przybywa coraz więcej jego użytkowników. Nic więc dziwnego, że także inspirujące instagramy zyskują coraz większą ilość „follow”. Tym razem warto wziąć pod uwagę najciekawsze instagramy firmowe, które inspirowały użytkowników w 2019 roku. Wśród nich naprawdę znaleźć można wiele perełek, które zasługują na jeszcze większą popularność! Każde z przedstawionych kont wyróżnia się bowiem czymś szczególnym.

Linomag

Czy można prowadzić profil dotyczący kosmetyków do pielęgnacji skóry lepiej niż Linomag? Toż to naprawdę miejsce totalnie family friendly! Ciepłe zdjęcia i przyjemny dla oka kontent sprawiają, że @linomag.emolienty musiało znaleźć się w tym zestawieniu.

Instagram: https://www.instagram.com/linomag.emolienty/?hl=pl

Bodychief

Dodatkowo coraz więcej Polaków zwraca uwagę na to, co znajduje się na ich talerzu. To dlatego profile dotyczące zdrowego trybu życia oraz diet zyskują na popularności. Wśród takich kont naturalnie znalazł się Body Chief. Jest to doskonałe rozwiązanie, a zarazem inspiracja dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Smakowite zdjęcia oraz zamieszczane porady to kolejny powód, dla którego warto śledzić ten profil. Jego największa popularność przypadła właśnie na rok 2019!

Instagram: https://www.instagram.com/body_chief/?hl=pl

Laurella

Wspieranie polskiej mody także powinno być bardzo ważne! Na instagramie nie brakuje bowiem polskich marek odzieżowych, które właśnie tam, dzięki skrupulatnie prowadzonym kontom pozyskują nowe klientki i zaznajamiają je z najnowszymi kolekcjami. Do takich kont należy Laurella. Jest to pierwszy polski butik w takim stylu, który oferuje niezwykle dziewczęce i lekkie ubrania w tylu oryginalnych kolorach oraz fasonach. Fanki Laurelli dodatkowo cenią sobie profesjonalizm w prowadzeniu konta oraz ciepło, które bije z zamieszczanych zdjęć. Poza tym, iż prezentowane są tam ubrania dostępne w butiku, jest to przede wszystkim konto modowe, które inspiruje Polki do zmiany stylu ubioru i eksperymentowania ze wzorami i odcieniami.

Instargam: https://www.instagram.com/laurella/?hl=pl

Reserved

Pozostając w temacie mody, z całą pewnością warto poruszyć przypadek bardzo znanej polskiej marki, której konto na instagramie śledzi ponad milion osób z całego świata! Mimo iż jest to nasza rodzima firma, zyskuje ogromną popularność we wszystkich innych krajach! Mowa tutaj oczywiście o Reserved. Ogromną przyjemność sprawia obserwowanie rozwoju konta Reserved, które z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę. Zdjęcia są bardzo fashion i idealnie pasują do stylistyki całego profilu, co na pewno zatrzymuje obserwatorów na dłużej.

Instagram: https://www.instagram.com/reserved/?hl=pl

Hello Morning

Hello Morning to konto prezentujące przepiękne piżamki o oryginalnych fasonach i wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu sen faktycznie jest w pełni komfortowy! Zdjęcia są bardzo radosne i rodzinne, co naturalnie wpływa na lepszy odbiór produktu. Z całą pewnością rok 2019 należał także do tej marki, która cały czas idzie naprzód!

Instagram: https://www.instagram.com/hellomorningsleepwear/?hl=pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here