Hosting strony dla małej firmy, poczta z hostigiem

Kiedy tworzysz swój biznes, warto założyć własną stronę internetową. Strona poza domeną musisz posiadać hosting. Rynek internetowy zna wiele firm hostingowych. Świetną opcją jest skorzystanie z doświadczonej i solidnej firmy hostingowej, jaką jest Cal. Cal.pl istnieje od 2004 roku. To prawdziwi profesjonaliści. Cal zajmuję się dostarczaniem hostingu dla organizacji i osób prywatnych, ale także dla dużych i małych firm. Przy tworzeniu serwerów i hostingów zaangażowani są wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Dlaczego właściciele małych firm powinni zaufać Cal.pl?

Jeśli tworzysz małą firmę to serwer VPS i bezpieczny hosting stron są właśnie dla Ciebie! Specjaliści Cal.pl korzystają z hiperwizora, czyli specjalnego oprogramowania do wirtualizacji. Wspomniany hiperwizator wydziela zasoby z fizycznych serwerów i w ten sposób powstaje tzw. virtualmachine. Virualmachine to angielska nazwa maszyny wirtualnej, czyli emulacji serwera.  Maszyny wirtualne posiadają solidny system operacyjny i dostęp do mocy procesorów, jak i pamięci dyskowej oraz RAM. Serwery firmy cal zapewnią bezpieczeństwo i szybkość działania. Oferowany hosting zapewnia dynamiczność. Obejdziesz się bez blokad stron w wyniku przeciążeń. Serwery Cal korzystają z dysków SSD, serwera Litespeed i oprogramowania CloudLinux. Technologie wykorzystywane przez cal.pl zapewnią, że hosting będzie działał bez szwanku. Każdy posiadacz serwera w Cal.pl ma możliwość aktywacji umowy RODO całkowicie za darmo. Dzięki, czemu poczujesz się bezpiecznie. SLA wspomnianych usług wnosi 99,9%. Usługi są tanie. Cal dysponuje czteroma pakietami usług. Najtańszy pakiet to koszt zaledwie 99 zł rocznie. Korzystając z najtańszego pakietu hostingowego ACE zyskasz aż 10 gigabajtów dysku bez limitu miesięcznego. Poza tym dostaniesz domenę PL. Za którą nic nie zapłacisz. Będziesz mógł tworzyć strony internetowe przy pomocy kreatora stron. Dzięki instalatorowi będziesz miał możliwość instalacji najnowszej wersji WordPress. Kreator i  instalator stron www są dostępne całkowicie za darmo.

Poczta OX- idealna skrzynka e-mailowa dla Twojej firmy

Jeśli jesteś właścicielem firmy, z pewnością wiesz, jak bardzo potrzebna jest poczta e-mail. Jest ona doskonałym narzędziem do prowadzenia korespondencji biznesowej. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług firmy Cal i zaopatrzyć się w profesjonalną pocztę OX. Firma posiada osobne serwery umiejscowione w różnych lokalizacjach. Monitorowane są przez cały czas. Przy tworzeniu wykorzystuje się funkcję OX. Dzięki tej nowoczesnej funkcji dostaniesz dostęp do skrzynki e-mail zarówno poprzez tradycyjny program pocztowy, webmail, jak i urządzenia mobilne. Zachowasz przy tym synchronizację danych. Na jakość skrzynki pocztowej składają się: pojemność (5 GB), ochrona przed spamem i wirusami, wyjątkowa wydajność, webmail Open Xchange, brak reklam. Cal.pl oferuje mobilność i obsługę POP3/SMTP/IMAP. To wszystko w doskonałej cenie 4,99 złotych za miesiąc użytkowania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here