Integracje dla Shoper

0
2840

Jeśli marzy ci się posiadanie własnego sklepu internetowego, a nie masz pojęcia od czego zacząć i jak to zrobić, warto zapoznać się z platformą SHOPER, która powstała z myślą o początkujących, wirtualnych sprzedawcach. Oprogramowanie SHOPER zawiera w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do profesjonalnej sprzedaży w internecie, a także integracje z wieloma popularnymi portalami i platformami, które nie tylko ułatwią prowadzenie biznesu, ale także zwiększą liczbę klientów i pomogą rozwijać biznes. A więc, zaczynamy:

POMYSŁ I WITRYNA

Najpierw musimy mieć pomysł na sklep. Jeśli takowy zaistniał już w naszej głowie, najwyższa pora przemyśleć, jak miałaby wyglądać witryna naszego sklepu. Platforma SHOPER może ułatwić nam to zadanie, oferując gotowe rozwiązania i propozycje graficzne. Możemy wybierać  spośród gotowych szablonów, z których zadowolonych jest już wielu użytkowników i nadać atrakcyjny wygląd swojemu sklepowi. Są tam różnorodne propozycje, które będą pasować do każdego rodzaju biznesu i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak żadne rozwiązanie nie przypadnie nam do gustu, SHOPER przyjmuje zlecenia na wykonanie indywidualnego projektu. Pamiętaj, grafika to wizytówka twojego biznesu.

ALLEGRO I SOCIAL MEDIA

Jeśli sprzedajesz już na Allegro, platforma SHOPER ułatwi ci zaimportowanie aukcji i kategorii do twojego sklepu i automatyczne utworzenie podobnych kategorii. Od teraz wszystko stanie się dużo prostsze. Będziesz mógł hurtowo wystawiać aukcje, a wcześniejsze zdefiniowanie parametrów tych aukcji, uprości wystawianie nowych produktów. Integracja z systemem aukcyjnym Allegro pozwala na natychmiastową aktualizację stanów magazynowych w twoim sklepie. Połączenie sklepu z Allegro pozwoli na dotarcie do o wiele większego grona potencjalnych odbiorców, niż w przypadku osobnych kanałów sprzedaży.

Nie od dziś wiadomo, że popularne portale społecznościowe to dobre miejsce na pozyskiwanie nowych klientów. Platforma SHOPER posiada specjalnie dedykowane do tego aplikacje. Zintegrowanie twojego sklepu z Facebookiem czy Instagramem  z pewnością przyniesie dużo korzyści. Twój sklep stanie się bardziej wiarygodny, a możliwość komentowania na osi czasu sprawi, że coraz więcej osób będzie dowiadywać się o twoim sklepie. Masz również szansę na bieżąco obserwować skuteczność swojego biznesu, dzięki raportom aktywności. Informacje na temat najczęściej wybieranych produktów, wartości zamówień czy form płatności, pozwoli na dostosowywanie swojego biznesu do wymagań klienta.

PŁATNOŚCI

Dzięki integracją z SHOPER masz możliwość uruchomienia bezpiecznych i błyskawicznych form płatności z jednoczesnym automatycznym księgowaniem. Nie będziesz musiał gromadzić niepotrzebnych papierów i dokumentów, wszystko odbywać się będzie w panelu, z którego obsługiwany będzie cały system płatności. Bez problemu przeprowadzisz też procedurę zwrotu pieniędzy, a wszystko to odbywać się będzie pod kontrolą specjalistów.

WYSYŁKA TOWARU

Wszyscy wiemy, że sprawna i terminowa dostawa zamówionego towaru to podstawa. Dzięki integracji z SHOPER twoi klienci będą mogli otrzymać towar w sposób jak im odpowiada, a ty przeprowadzisz proces nadania przesyłki bardzo sprawnie. System powiązany jest z najpopularniejszymi dostawcami, dzięki czemu nie będziesz musiał podpisywać dodatkowych umów z każdym z kurierów, a etykiety będą tworzyć się automatycznie.

KSIĘGOWOŚĆ

SHOPER udostępnia również program do fakturowania, gdzie dokumenty będą wystawiane automatycznie, na podstawie danych wprowadzonych do systemu. Dokumenty takie będą również wysyłane do klienta, a także rejestrowane w systemie, co ułatwi prowadzenie całej skomplikowanej księgowości.

Integracje Shoper to świetne rozwiązanie dla biznesu online. Swój sklep będziesz zawsze mieć pod kontrolą i w każdej chwili możesz liczyć na wsparcie ze strony platformy. Taka integracja to oszczędność czasu, pieniędzy i duża szansa na rozwój.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here