Gdzie tanio zarejestrować domenę?

0
1690

Każdy, kto kiedykolwiek myślał o stworzeniu własnego sklepu internetowego, na pewno zetknął się z takimi pojęciami jak domena, hosting, WordPress czy certyfikat SSL. Posiadanie własnego sklepu internetowego wiąże się bowiem z koniecznością stworzenia własnej strony internetowe, a to niestety wiąże się ze znajomością wyżej wymienionych zagadnień.

Domeny internetowe

Najprostszym z nich jest rzecz jasna domena, ponieważ jest to nic innego jak nazwa naszej strony internetowej. Najczęściej strony tworzone w naszym ojczystym języku posiadają rozszerzenie .pl. Zakup oraz rejestracja domeny odbywa się za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów, które oferują tego typu usługi za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Rejestracja domeny to najczęściej koszt rzędu kilkunastu złotych. Wiele serwisów oferuje darmowy okres próbny, czyli możliwość przetestowania domeny przez rok, zupełnie za darmo. Niestety, takie rozwiązanie posiada jedną dużą wadę. Otóż, jeśli zdecydujemy się na zakup domeny po upływie roku, to będzie ona bardzo droga. W związku z tym, jeśli myślimy o używaniu jednej domeny przez dłuższy czas, to o wiele lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w domenę od samego początku swojej przygody z tworzeniem strony internetowej. Ludzie często zastanawiają się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową.

Serwisów, które umożliwiają rejestrację domeny istnieje całe mnóstwo, dlatego też warto dobrze przeanalizować rynek i wybrać odpowiednią dla siebie opcję. Osobiście uważam, iż bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Koszt domeny z rozszerzeniem .pl zaczyna się już od 9.89 zł za rok, co niewątpliwie jest ceną bardzo atrakcyjną. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega sprawnie, ponieważ wystarczy tylko połączyć zakupioną domenę z hostingiem, czyli serwerem, na którym przechowywane są wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej. Serwis kru.pl oprócz rejestracji domeny oferuje również usługi z zakresu hostingu. Możemy również za pośrednictwem tej strony nabyć certyfikat SSL.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here